Specjalista w prawie zamówień publicznych dołącza do zespołu Ł&W!

Z nieskrywaną radością informujemy, iż do naszego zespołu dołączył znany specjalista w dziedzinie prawa zamówień publicznych – Bartosz Pitak.

Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych w Warszawie. Wykładowca studiów podyplomowych z zamówień publicznych w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Członek, sekretarz i przewodniczący w kilkuset komisjach przetargowych. Kilkukrotny reprezentant zamawiającego w sporach przed Zespołami Arbitrów i Krajową Izbą Odwoławczą.

Bogate doświadczenie zawodowe zaczął zdobywać w 2002 r. jako specjalista ds. zamówień publicznych w Agencji Nieruchomości Rolnych OT w Poznaniu. W latach 2009-2010 był odpowiadał za zamówienia publiczne w Poznańskim Centrum Superkomputerowo Sieciowym Instytut Chemii bioorganicznej PAN. W latach 2010-2017 był kierownikiem działu zamówień publicznych Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu. W latach 2017-2020 piastował urząd kierownika działu zamówień publicznych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 2020 r. kieruje działem zamówień publicznych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.